گروه خبري : آخرین اخبار سایت
تاريخ انتشار : 132/06/30 - 09:44
كد :13

آموزش پینت بال

پینت بال ورزشی هیجان انگیز و بسیار ساده بوده و می تواند لحظات بسیار شاد و خاطره انگیزی برای شما به ارمغان بیاورد. این ورزش دارای تکنیک ها و قوانین خاصی بوده و یادگیری آن ها موجب افزایش درصد برد شما می شود.

آموزش پینت بال در باشگاه پینت بال فسفر با قیمتی مناسب و توسط مجرب ترین و بهترین استادان و مربیان پینت بال صورت می گیرد. آموزش بازی پینت بال بسیار ساده و هیجان انگیز بوده و دارای قوانین خاصی می باشد. 
به زبان ساده می توان گفت که بازی یپنت بال ورزشی گروهی بوده و در آن دو تیم مختلف باید از طریق تفنگ هایی مخصوص به تیم مقابل شلیک کنند. گلوله های این تفنگ، گلوله هایی خاص بوده که در هنگام اصابت به حریف، او را رنگی می کنند. 
از طرفی این بازی دارای تجهیزات خاص و زمین بازی مناسب می باشد. زمین بازی مناسب موجب می شود تا بازیکن بتواند پنهان شود و یا با چیدن یک استراتژی مناسب، حریف خود را از بازی خارج کند. همچنین تجهیزات این بازی موجب حفظ امنیت بازیکن شده تا بازی به صورت استاندارد و بی خطر انجام پذیرد.

مطالب مرتبط: بهترین باشگاه پینت بال در کرج​​​​​​​

آموزش پینت بال

آموزش پینت بال در کرج

مجموعه پینت بال فسفر در شهر کرج قرار داشته و دارای دو شعبه در گوهردشت و چمران می باشد. این مجموعه دارای اساتیدی مجرب و حرفه ای در زمینه آموزش پینت بال بوده و تمامی استاندارد های این ورزش را رعایت می کند.
ایمنی، حرف اول را در این بازی می زند و بسیار مهم است در غیر این صورت نه تنها بازیکن لذتی از بازی نخواهد برد، بلکه ممکن است خطرات و مشکلات بسیاری پدید آیند.

چگونه در پینت بال برنده شویم ؟

برای برنده شدن در این بازی، نیاز است تا به برخی چیز ها دقت کنید. در این بازی، هر بازیکن دارای یک بازیکن اصلی بوده که رهبر تیم می باشد. این بازیکن وظیفه دارد برخی مهمات را با خود حمل کند. توجه به این بازیکن و مهمات او موجب می شود تا با تیم حریف یک آشنایی سطحی داشته باشید و بتوانید استراتژی مناسب برای مقابله با سلاح ها و مهمات او بچینید.
البته باید توجه داشته باشید که تیم مقابل هم می تواند با شناسایی مهمات شما، بهتر عمل کرده و برنده ی بازی شود. به همین علت باید در چیدن استراتژی خلاق باشید و اجازه ندهید تیم حریف متوجه شما و مهماتتان شود.
شما باید با برنامه ای مناسب به حریف خود حمله کنید اما در عین حال مراقب باشید تا هدف قرار نگیرید.
از طرفی کشش و گرم کردن قبل از بازی موجب می شود تا تحرک بهتری در طول بازی داشته باشید.

تکنیک های پینت بال

اگر بازیکنی مبتدی هستید و می خواهید خیلی سریع بتوانید در این بازی حرفه ای شوید نیاز به تاکتیک ها و تکنیک های مختلف دارید.
در این بازی داشتن یک سنگر مناسب مهم است اما نباید از حمله به حریف غافل شد. پیدا کردن مکانی که دید ودسترسی خوبی به حریف مقابلتان داشته باشید و در عین حال بتوانید پناه بگیرید، می تواند در برد شما بسیار تاثیر گذار باشد. اگر بتوانید قبل از بازیکن مقابل جای او را تشخیص دهید، به احتمال زیاد برنده ی بازی خواهید شد.
در این بازی شجاعت بسیار مهم می باشد و پناه گرفتن بدون حمله شما را برنده ی بازی نخواهد کرد.
در مجموعه پینت بال فسفر، آموزش های لازم و تکنیک های اصلی به شما آموزش داده می شود. می توانید از طریق شماره های درج شده بر روی سایت، از سانس های باشگاه ما مطلع شده، و سانس مورد نظر خود را رزرو کنید.