بهترین باشگاه پینت بال در کرج

ما همواره تلاش میکنیم که زمان بودن در کنار عزیزانمان به بهترین شکل ممکن سپری شود و چه بهتر که این لحظات زیبا با هیجان نیز همراه با ما در باشگاه پینت بال فسفر باشد.
باشگاه پینت بال فسر نیز یکی از همین مکان های مهیج است که شما میتوانید آن را برای بودن در کنار آنهای که دوستشان دارید انتخاب کنید هیجان ناشی از باز به شما کمک میکند تا انرژی که میخواهید تخلیه کنید و اوج لذت و خنده را تجربه کنید البته بهتر است که این لذت را در جای مناسب و باشگاه پینت بال ای که بهترین باشد سپری کنید ما به شما قول خواهیم داد باشگاه فسفر یکی از بهترین باشگاه های باشد که تابه حال تجربه کرده اید و همچنین ما با مجهز کردن باشگاه به جدیدترین امکانات و اسلحه ها و گلوله های رنگی بازی پینت بال بازی با کیفیتی را برای شما تدارک دیده ایم.
 
بهترین باشگاه پینت بال در کرج

بهترین زمین پینت بال در کرج

ما در باشگاه پینت بال فسفر زمین را به شما اجاره می دهیم دو زمین مجزا از هم که هر کدام سناریو مربوط به خود را دارد و شما می توانید با انتخاب هر یک بازی مهیج و بسیار عالی را تجربه کنید.پس میتوانید برای تماس با باشگاه پینت بال فسفر با شماره ای که در زیر آمده است تماس حاصل نمایید و تمامی سوالات خود را در جهت رزرو و اجاره ی زمین از تیم حرفه ای باشگاه پینت بال فسفر بپرسید.

شماره تماس بهترین باشگاه پینت بال در کرج

می توانید با این 09022010020  تماس حاصل فرمایید. ما اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار خواهیم داد و میتوانید از قیمت و هزینه بازی و اجاره زمین مطلع شوید  و همچنین می توانید برای کسب اطلاع از قیمت زمین پینت بال در کرج با ما در تماس باشید.

قیمت زمین پینت بال در کرج

جهت اجاره زمین پینت بال در کرج ابتدا به نوع زمین توجه فرمایید. و سپس از قیمت ها مطلع شوید باشگاه فسفر با داشتن دو نوع زمین با نام زمین جنگلی و زمین مردابی با استاندارد روز دنیا زمان شاد و مهیجی را برای شما و عزیزانتان فراهم می اورد.

زمین بازی پینت بال

زمین مسابقه به جهت حفظ امنیت بازیکنان و کاهش حوادث باید مکانی صاف و هموار، بدون شیب و به ابعاد 55×33 متر باشد، همچنین کاملاً به وسیله توری مورد تأیید محصور گردد تا امنیت مسابقه  تضمین شود. جنس زمین عموماٌ شامل چمن مصنوعی و طبیعی، ماسه بادی و یا خاک و شن می باشد. در زمین بازی حداقل 25 مانع به فاصله حداقل 1/5 متر از خطوط اطراف زمین قرار می‌گیرد، جنس این موانع به طور کلی به شکل بانکر (موانع بادی)، موانع مصنوعی و موانع طبیعی دسته بندی می شوند.
در تمامی شرایط ذکر شده باید دقت بر این داشت که تنها بازیکنان هستند که مجوز حضور در زمین بازی را دارند.

قیمت بلیط پینت بال در کرج

قیمت انواع زمین پینت بال متفاوت اسیت و با توجه به استاندارد بودن و یا نبودن هر زمین مشخص میشود در باشگاه پینت بال فسفر با توجه به استاندارد بالای زمین ها و تاییدیه استاندارد با قیمت مناسبی به شما عزیزان اجاره داده می شود جهت دریافت بلیط پینت بال در کرج با ما در تماس باشید .
 
باشگاه پینت بال فسفر
 
در هر کجای استان البرز که هستید فقط کافیست که با جستجوی ما با نام پینت بال فسفر و تماش با باشگاه ما قرار رزرو یک روز فوق العاده را تعیین نمایید و تجربه لذت بخشی را برای خود رقم بزنید. ما در باشگاه پینت بال فسفر منتظر شما هستیم.

پینت بال فسفر

پینت بال مهر شهر

پینت بال چمران

تجهیزات و لوازم ورزش پینت بال

تجهیزات و لوازم ورزش پینت بال در کرج
تجهیزات پینتبال به نوع بازی بستگی دارند به عنوان مثال وودبال اسپیدبال یا سناریوبال و همین طور به میزان پولی که قرار است برای تجهیزات خرج شود. به هر حال هر بازیکن سه وسیلهٔ اصلی را باید داشته باشد که شامل :
مارکر پینتبال که تفنگ پینتبال نیز نامیده می شود اولیه ترین وسیله بازی است که برای هدف قرار دادن بازکن تیم حریف توسط گلوله های رنگی قرار می گیرد. یک تفنگ باید دارای یک مخزن باشد که توسط ان از گلوله ها تغذیه شود که توسط یک کپسول هوا یا دی اکسد کربن یا گازهای دیگر برای شلیک شدن استفاده می کند.
توپ های رنگی که برای نشان دادن اصابت استفاده می شود. توپ ها کپسول های گرد ژلاتینی حاوی پلیتیلن کلیکون هستند که مادهای رنگی غیر سمی است که قابل حل شدن در آب است. یفیت توپ ها به تردی انها ضخامت پوستشان و گردی انها بستگی دارد. توپ ها ی با کیفیت دارای پوستی نازک و کاملاً گرد با رنگی درخشان هستند که قابل مخفی شدن نباشند.
ماسک یا عینک ایمنی:که تمام بازیکنان موظفند در تمام مدتی که در میدان بازی هستند برای حفاظت خود در برابر توپ ها استفاده کنند. ماسک ها به طور کامل از چشمها دهان گوشها و سوراخ بینی حفاظت می کنند.

ما را به آسانی پیدا خواهید کرد آدرس باشگاه پینت بال فسفر :
 

شماره تماس باشگاه پینت بال فسفر

  کرج،بلوار ارم،بلوار آزادی،بلوار نور،میدان پلیس،بلوار ایمان،باشگاه پینت‌بال فسفر
 
 09022010020

پینت بال مهرشهر کرج

پینت بال کرج چمران