گروه خبري : آخرین اخبار سایت
تاريخ انتشار : 1402/08/04 - 11:15
كد :14

گلوله پینت بال چیست

گلوله پینت بال، توپی ایمن و بدون درد می باشد و در رنگ ها و کیفیت های مختلف تولید می گردد. پس از برخورد با این توپ، می توانید رنگ باقی مانده را به وسیله ی آب از روی لباس و یا بدن خود پاک کنید.

گلوله پینت بال، یکی از تجهیزات پینت بال محسوب شده که بدون آن نمی توان این بازی را انجام داد. این توپ باید از استاندارد های لازم برخوردار باشد تا در هنگام برخورد با هدف، موجب ایجاد درد زیادی در او نشود.
اگر قصد انجام بازی پینت بال را دارید اما نمی دانید که گلوله ی پینت بال چیست و وسیله ای ایمن است یا خیر، باید به شما بگویم که این گلوله ها فاقد درد می باشند و از جنس ژلاتین کپسول دارویی و رنگ های خوراکی می باشند. پس از شلیک این گلوله و برخورد آن با هدف، ژلاتین می ترکد و رنگ های داخل آن بر روی شخص تیر خورده، باقی می ماند. 
در این بازی، نباید برای شوخی، گلوله را به صورت چسبیده به بدن شلیک کنید زیرا می تواند موجب ایجاد کبودی و درد شود. همچنین پوشیدن لباس های مخصوص و تجهیزات لازم مانند عینک ایمنی ضروری بوده و تمامی افراد موظف به پوشیدن آن ها می باشند.
در مجموعه پینت بال فسفر، تمامی تجهیزات دارای استاندارد های لازم بوده و بازی پس از ارائه آموزش های لازم توسط مربیانی مجرب، شروع می شود.

مطالب مرتبط: بهترین باشگاه پینت بال در کرج

گلوله پینت بال چیست

پینت بال کرج

باشگاه پینت بال فسفر، در شهر کرج قرار داشته و دارای سه شعبه در گوهردشت، مهرشهر و چمران می باشد. مجموعه فسفر، یکی از بهترین و مجهز ترین باشگاه های پینت بال در شهر کرج به شمار می رود و تمامی خدمات در این مجموعه دارای قیمت مناسبی می باشند. 
همچنین در این مجموعه سناریو های مهیج و خاصی مانند سناریوی زامبی، امدادگر، خائن، ترور و... ارائه می شوند و قبل از انجام بازی تمامی قوانین پینت بال به شما شرح داده می شود. 
همان طور که پیش تر نیز به آن اشاره شد، در این بازی رعایت نکات ایمنی الزامی بوده و رده ی سنی از ده سال به بالا آغاز می گردد. 
برای رزرو سانس و شرکت در این بازی، حداقل 6 نفر باید حضور پیدا کنند و پیشنهاد می شود تا از لباس های راحت، گشاد و تیره رنگ استفاده کنید. همچنین، لازم نیست نگران رنگی شدن لباس و یا پوست خود باشید زیرا رنگ گلوله های پینت بال به راحتی از طریق آب شسته می شود.
برای رزرو سانس مورد نظر خود و دریافت اطلاعات بیشتر، می توانید از طریق شماره های درج شده بر روی سایت، با ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت پینت بال

برای انجام بازی پینت بال، نیاز به رزرو سانس، انتخاب سناریو و تعدادی گلوله و دیگر تجهیزات لازم دارید.
در مجموعه فسفر، قیمت پینت بال به صورت نفری دریافت شده و دارای بازه زمانی طولانی و مشخصی می باشد. همچنین آموزش ها و تجهیزات لازم مانند لباس، عینک، تفنگ و... به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.
بنابرین قیمت این بازی بر اساس تعداد نفرات شما، سناریوی انتخابی و نوع زمین بازی تعیین می گردد. بنابرین، جهت رزرو وقت و انجام هماهنگی های لازم، می توانید با این باشگاه تماس حاصل فرمایید و از قیمت این بازی برای هر نفر در زمان تعیین شده، مطلع شوید.