سناریوی پینت بال

پینت بال ورزشی سراسر هیجان و جذاب است که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است؛
بازی پینت بال یک بازی گروهی است که بازیکنان باید قبل از شروع بازی طبق روالی که باشگاه تعیین کرده سناریوی بازی خود را انتخاب کنند.
سناریو، نقشه یا داستانی است که بازی براساس آن شکل می‌گیرد و خط‌ مشی بازی در زمین به وسیله آن مشخص می‌شود. در بازی پینت بال سناریوهای زیادی را می‌توان طراحی کرد، حتی بازیکنان براساس خاطرات مشترک خود یا ویژگی‌های شخصیتی‌شان می‌توانند سناریوی خاصی را برای خود بسازند.بنابرین در تولید سناریو هیچ گونه قواعد و قوانینی حاکم بر بازی نیست و بازیکنان خود می توانند با ساختن سناریوهای ذهنی و پیشنهادات خودشان بازی را برنامه ریزی  کرده  و وارد زمین شده و بازی کنند.

سناریوی پینت بال

استراتژی پینت بال

ولی در صورتیکه بازیکنان پیشنهادی نداشته باشند و بخواهند از سناریوهای موجود در باشگاه انتخاب کنند می توانند با درخواست و انتخاب سناریوی مد نظر خودشان بازی مهیجی را آغاز کنند.
از سناریوهای معروف می‌توان به سناریوهای حذفی، از بین بردن فرمانده، تسخیر پرچم، سرعتی دفاع از دژ، تسلیم، بیست گلوله، حمله به یگان جلودار، مبارزه تن به تن (دوئل)، ویرانگر، شکار آهو، تجسس، جنگ کلاسیک، اسرای جنگی، جبران شکست اولیه، آتش‌بار، تجدید قوا، غنایم جنگی، رهایی گروگان، خیانت، برچسب زدن، بازی غایب شدنک، حمل مجروحین و تک تیرانداز اشاره کرد.
باشگاه پینت بال فسفر در نظر دارد با برترین و به روزترین سناریوهای بازی پینت بال هیجان را در این بازی بالاتر برده و رضایت بازیکنان خود را نسبت به این بازی و این باشگاه جلب نماید.
همچنین باشگاه پینت بال فسفر تضمین می کند که این سناریوها با در نظر گرفتن شرایط زمین و سن بازکنان و شرایط جوی در شبانه روز با برنامه ریزی شده اند و سلامت جسمی و روانی بازیکنان را در نظر گرفته و در تلاش است بهترین شرایط بازی و امکانات را برای مشتریان خود فراهم آورد.