قیمت اجاره زمین پینت بال در کرج

باشگاه پینت بال فسفر در کرج با داشتن دو زمین مجزا و مجهز با شما عزیزان خدمات خود را ارائه میدهد برای کسب اطلاع بیشتر جهت اجاره زمین پینت بال در کرج با ما در ارتباط باشید.

اجاره انواع زمین پینت بال در کرج

زمین پینت بال جنگی  قیمت اجاره زمین پینت بال در کرج

زمین پینت بال مرداب  قیمت اجاره زمین پینت بال در کرج

بازی پینت بال متشکل از یک توپ ژلاتینی با رنگ های متنوعی است که داخل آن با رنگ خوراکی پر شده است و پس از شلیک توسط تفنگ (مارکر مخصوص این ورزش) و برخورد به هدف ترکیده و رنگ آن پخش می شود که این نشانه مورد هدف قرار گرفتن است.در خیلی از مواقع هدف اصلی صورت افراد و یا دیگر جاهای بدن آن ها می باشد که با پوشاندن سر و صورت با ماسک و کلاه و پوشیدن لباس مخصوص این بازی از خود محافظت کرده و خطرات جدی را برای بازیکنان در بر ندارد.
پینت بال فسفر با مجهز کردن باشگاه تفریحی خود سعی بر  این دارد تا جوانان برای گذراندن اوقات فراغت خود این بازی را برای سرگرمی و تفریح خود انتخاب کرده و خاطرات خوشی را در گروه های دسته جمعی با دوستان خود در این مکان تجربه کنند.

قیمت اجاره زمین پینت بال در کرج

زمین بازی پینت بال و قوانین آن چگونه است

 زمین مناسب برای ورزش پینت بال  شامل بسیاری از موانع طبیعی یا مصنوعی باشد که می توان انها را به صورت یک محیط خاص
جنگلی یا شهری کرد و یا حتی می تواند شامل محتوایی تاریخی باشد. میدان های کوچکتر همانند زمین های اسپید بال یا زمین های مسابقات می تواند شامل موانع وسنگرهایی به صورت باد کردنی باشد. میادین تجاری می توانند شامل امکاناتی چون حمام مناطق تفریحی قفسه مسئول نگهداری وسایل پر کننده های مخازن های هوا و رستوران باشند.
زمین مسابقه باید زمینی صاف و هموار به ابعاد 55×33 متر و در یک منطقه بدون شیب باشد، تا میزان حوادث را کاهش داده و کاملاً به وسیله توری مورد تأیید انجمن محصور گردد تا امنیت مسابقه را تضمین نماید. در زمین بازی حداقل 25 مانع به فاصله حداقل 5/1 متر از خطوط اطراف زمین قرار می گیرد.خطوط اطراف زمین بازی باید به گونه ای کشیده شود که به وضوح قابل دیدن بوده و حداقل 5/1 متر با تور اطراف زمین فاصله داشته باشد.
 ایستگاه پرچم حداقل 2 متر عرض داشته و در وسط مرزهای عرضی زمین قرار دارد.
 هیچ تیمی یا بازیکنی به هیچ وجه حق ایجاد تغییر در زمین بازی را نخواهد داشت.
 بازیکنان برای شرکت در مسابقه باید کارت شناسایی معتبر و مخصوص انجمن پینت بال ایران را داشته باشند. بازیکنان بایدبتوانند کارت   شناسایی خود را در تمام مواقع ازجمله در زمین بازی ارائه دهند. هیچ بازیکنی بدون نشان دادن کارت شناسایی پیش از شروع بازی، اجازه شرکت در مسابقه را ندارد.
 فقط بازیکنانی که کارت شناسایی معتبر  مربوطه و اشخاصی که دارای مجوز رسمی هستند، مجازند وارد منطقه مجاز ورزشکاران شوند.
تیم پینت بال فسفر با رعایت نکات ایمنی و تدارک تیم پزشکی و مجهز کردن زمین های بازی سلامت بازیکنان را تضمین کرده و با همکاری تیم حرفه ای خود و آموزش بازیکنان قبل از شروع بازی از بروز هرگونه آسیب و خطرات احتمالی و اتفاقات ناگوار جلوگیری کرده و آرزوی داشتن لحظاتی مهیج و خوشی را برای بازیکنان دارد.

پینت بال کرج

پینت بال کرج چمران

پینت بال مهرشهر کرج

قوانین پینت بال

    اگر گلوله خوردید و گلوله باز شده بود، پس باید خودتان را از بازی خارج کنید. اگر گلوله باز نشده، پس همچنان در جریان بازی قرار دارید.
    تفنگ و دست‌های خود را بالا بگیرید. با صدای بلند بگویید: «خارج»، تا تیم حریف بداند و به شما اجازه‌ی خروج داده شود. ضامن دستگاه را بزنید.
    تقلب نکنید. پاک‌کردن محل اصابت گلوله یا ادامه‌ی بازی با وجود گلوله خوردن، منجر به اخراج می‌شود.
    با محدودیت‌های میدان بازی آشنا شوید وگرنه اخراج خواهید شد.
    به داور گوش کنید. او می‌داند چه چیزی بهتر است.

تفنگ پینت بال

هیچ! اگر تازه‌‌کار هستید نیازی به خرید ندارید. از وسایل اجاره‌ای استفاده کنید. نیازی به خرید وسایل تازه ندارید. بعد از یک سال تمرین، می‌توانید به خرید تجهیزات هم فکر کنید. البته ماسک‌های دست‌دوم، دچار خراش شده‌اند و جلوی دید شما را می‌گیرند.
چه چیزی بپوشیم؟
هر لباسی که رنگ تیره داشته باشد خوب است. لباس‌های نظامی خوب جواب می‌دهند. از شلوار جین‌های قدیمی استفاده کنید. لباس‌های نازک نپوشید. لباس‌های گشاد بهتر هستند و جلوی درد را می‌گیرند.
نیازی به پوشیدن لباس‌های شیک ندارید شما به میدان جنگ می‌روید

اطلاعات تماس باشگاه پینت بال فسفر

  کرج،بلوار ارم،بلوار آزادی،بلوار نور،میدان پلیس،بلوار ایمان،باشگاه پینت‌بال فسفر
 
 09022010020

قیمت اجاره زمین پینت بال در کرج
اجاره و رزرو زمین و تجهیزات پینت بال

 ماسک پینت بال

می‌توانید از انواع ماسک پینت بال استفاده کنید. این ماسک‌ها صورت شما را در برابر گلوله‌ها محافظت می‌کنند. انواع مختلفی از نظر راحتی، اندازه، وزن، امکانات، وزن، رنگ و مدل وجود دارد. به‌جای عینک آفتابی، عینک محافظ بخرید.

مخزن پینت بال

اینجا جایی است که گلوله‌های پینت بال را درون آن می‌گذارید. از همین مخزن، گلوله‌ها وارد تفنگ می‌شوند. دو مدل هاپر وجود دارد:
یکی براساس جاذبه گلوله‌ها را وارد تفنگ می‌کند. گاهی‌اوقات گلوله‌ها گیر می‌کنند و شما مجبور هستید آن را تکان بدهید. این موضوع باعث کاهش سرعت شلیک شما می‌‌شود.
    هاپر الکترونیکی که از باتری استفاده می‌کند و با فشار گلوله‌ها را به‌سمت تفنگ می‌راند. سرعت شلیک با این هاپرها خیلی بیشتر است.

 لوله‌ی تفنگ

این لوله کمک می‌کند تا گلوله از هاپر به تفنگ برسد.

قفل محافظ لوله تفنگ

این قطعه برای ایمنی پینت بال ضروری است. اگر این قطعه نباشد ممکن است به خودتان و اطرافیان آسیب برسانید. فقط وقتی این ضامن را آزاد کنید که داور بازی به شما اجازه داده باشد.

مخزن هوا

این مخزن‌ها انواع مختلفی از نظر شکل، اندازه و وزن دارند. دو نوع مخزن هوا داریم:
مخزن دی‌اکسید کربن: این مخزن‌ها به‌صورت مایع پُر می‌شوند و در زمان شلیک به‌صورت گاز درمی‌آیند. اما وقتی که میزان شلیک بالا باشد مایع فرصت کافی برای تبدیل‌شدن به گاز را پیدا نمی‌کند و شلیک شما متوقف می‌شود و تفنگ‌تان آسیب می‌بیند. از طرفی وقتی هوا سرد باشد، سرعت انبساط گاز پایین می‌آید. اگر هم هوا خیلی گرم باشد منجر به انفجار درون مخزن می‌شود که البته خیلی به‌ندرت اتفاق می‌افتد. اگر تفنگ خود را پایین بگیرید، گاز مایع می‌تواند وارد تفنگ شود.
    مخزن‌های پرفشار نیترو: این مخزن‌ها به آب و هوا واکنش نشان نمی‌دهند و مهم نیست که تفنگ خود را چطور در دست می‌گیرید.

نت برگ پینت بال

پینت بال فسفر

قیمت اجاره زمین پینت بال در کرج