باشگاه پینت بال در کرج

اگر بدنبال هیجان هستید فقط کافیست با یک بازی مهیج در باشگاه پینت بال فسفر هیجان را تجربه کنید باشگاه پینت بال فسفر در کرج با مکانی مناسب و دلنشین شما را برای یک روز هیجان انگیز آماده خواهد کرد شادی هیجان خنده را در یک محیط کاملا استاندارد تجربه کنید .

پینت بال فسفر 

باشگاه پینت بال فسفر

باشگاه پینت بال فسفر با داشتن کادری مجرب در زمینه ی پینت بال و تجهیزات پینت بال پیشرفته و همراه با استاندارد های روز و همچنین دو زمین مجزا از هم که هر کدام با توجه به سناریوی بازی چیده شده و شرایط یک بازی دست جمعی مهیج را برای شما فراهم میکند

باشگاه پینت بال در کرج

شماره تماس باشگاه پینت بال در کرج

09022010020

آدرس باشگاه پینت بال در کرج

همچنین میتوانید برای مراجعه حضوری به آدرس: کرج،بلوار ارم،بلوار آزادی،بلوار نور،میدان پلیس،بلوار ایمان،
باشگاه پینت‌بال فسفر
مراجعه نمایید.

قیمت اجاره زمین پینت بال در کرج

یکی دیگر از ویژگی های باشگاه پینت بال فسفر کرج اجاره زمین به تمامی متقاضیان است باشگاه پینت بال زمین های خود را با قیمت مناسب به شما عزیزان اجاره خواهد داد.

قیمت بلیط پینت بال در کرج

برای تجربه زمانی شاد و هیجان انگیز در کنار عزیزانتان نیاز به هزینه های گزاف نیست باشگاه پینت بال فسفر با توجه به این امر با قیمتی مناسب آماده پذیرایی از شما عزیزان می باشد.
منتظر شما هستیم .

پینت بال چیست؟

پینت بال یک توپ(گلوله) ژلاتینی (از جنس ژلاتین کپسول دارویی) است. که داخل آن با رنگ خوراکی پر شده است و پس از شلیک توسط تفنگ (مارکر مخصوص این ورزش) و برخورد به هدف ترکیده و رنگ آن پخش می شود که این نشانه مورد هدف قرار گرفتن است.
ورزش پینت بال از کجا آمده است؟
 اوایل دهه ی 1970 در وزارت کشاورزی امریکا ماشین هایی وجود داشت که عقب آنها پمپی متصل بود که رنگ را به مسافت های دور پرتاب می کرد و با این وسیله ، درخت هایی که باید قطع یا هرس می شدند ،علامت گذاری می کردند.
در حدود پانزده سال است که پینت بال به طور رسمی بازی میشود و 5 سال است که به کمیته بین المللی المپیک معرفی شده است تا در بازی های المپیک به عنوان ورزشی جدید وارد گردد فرم جدید پینت بال در حال بررسی درکمیته بین المللی المپیک تحت نام x-ball می باشد . از پینت بال به عنوان شطرنج زنده در جهان نام برده می شود.
ورزش پینت بال در ایران از سال 1380 بنا نهاده شد. زمین ورزشی ماتریکس مجموعه ی ورزشی انقلاب اولین زمین ایرانی ژینت بال می باشد.این زمین بزرگ ترین زمین سر پوشیده در جهان می باشد .

باشگاه پینت بال در کرج

پینت بال کرج چمران

پینت بال کرج گوهردشت

زمین بازی پینت بال و قوانین آن چگونه است؟

 زمین مناسب برای ورزش پینت بال  شامل بسیاری از موانع طبیعی یا مصنوعی باشد که می توان انها را به صورت یک محیط خاص جنگلی یا شهری کرد و یا حتی می تواند شامل محتوایی تاریخی باشد. میدان های کوچکتر همانند زمین های اسپید بال یا زمین های مسابقات می تواند شامل موانع وسنگرهایی به صورت باد کردنی باشد. میادین تجاری می توانند شامل امکاناتی چون حمام مناطق تفریحی قفسه مسئول نگهداری وسایل پر کننده های مخازن های هوا و رستوران باشند.
زمین مسابقه باید زمینی صاف و هموار به ابعاد 55×33 متر و در یک منطقه بدون شیب باشد، تا میزان حوادث را کاهش داده و کاملاً به وسیله توری مورد تأیید انجمن محصور گردد تا امنیت مسابقه را تضمین نماید. در زمین بازی حداقل 25 مانع به فاصله حداقل 5/1 متر از خطوط اطراف زمین قرار می گیرد.خطوط اطراف زمین بازی باید به گونه ای کشیده شود که به وضوح قابل دیدن بوده و حداقل 5/1 متر با تور اطراف زمین فاصله داشته باشد.
ایستگاه پرچم حداقل 2 متر عرض داشته و در وسط مرزهای عرضی زمین قرار دارد.
هیچ تیمی یا بازیکنی به هیچ وجه حق ایجاد تغییر در زمین بازی را نخواهد داشت.
بازیکنان برای شرکت در مسابقه باید کارت شناسایی معتبر و مخصوص انجمن پینت بال ایران را داشته باشند. بازیکنان بایدبتوانند کارت شناسایی خود را در تمام مواقع ازجمله در زمین بازی ارائه دهند. هیچ بازیکنی بدون نشان دادن کارت شناسایی پیش از شروع بازی، اجازه شرکت در مسابقه را ندارد.

پینت بال مهر شهر

باشگاه پینت بال در استان البرز

باشگاه پینت بال گوهردشت

اطلاعات تماس باشگاه پینت بال فسفر

  کرج،بلوار ارم،بلوار آزادی،بلوار نور،میدان پلیس،بلوار ایمان،باشگاه پینت‌بال فسفر
 
 09022010020