بهترین باشگاه پینت بال کرج

بارها شده كه خسته از كارهای روزانه و روزمرگی دلت خواسته كاری كنی، تفریحی داشته باشی كه مانند همیشه نباشد، اما فكرت به جایی نمی رسد. واقعا در ایران تفریح واژه تعریف نشده ای است. اما پیشنهاد ما این است اگر روزی خواستید با دوستان تان تفریحی داشته باشید حتما پینت بال را امتحان كنید و بعد از آن مشتری اش می شوید و حتی شاید دل تان بخواهد به طور حرفه ای آن را دنبال كنید؛ چراكه اكنون پینت بال حتی تیم ملی هم دارد و در مسابقات جهانی شركت می كند. برای داشتن تجربه ی بازی پینت بال در بهترین باشگاه پینت بال کرج ما باشگاه پینت بال فسفر را به شما پیشنهاد می دهیم.

بهترین باشگاه پینت بال کرج


آشنایی با بازی پینت بال 

اوایل دهه 1970 در وزارت كشاورزی امریكا ماشین هایی وجود داشت كه عقب آنها پمپی متصل بود كه رنگ را به مسافت های دور پرتاب می كرد و با این وسیله ، درخت هایی كه باید قطع یا هرس می شدند، علامت گذاری می كردند. ایده ی تبدیل این سیستم به صورت یك بازی از آن زمان آغاز شد.
پینت بال دارای یک توپ (گلوله) ژلاتینی است که داخل آن با رنگ خوراکی پر شده‌است و پس از شلیک توسط تفنگ و برخورد به هدف ترکیده و رنگ آن پخش می‌شود که این نشانه مورد هدف قرار گرفتن است.

قوانین بازی پینت بال 

به سادگی می‌توانید تصور کنید در نگاه اول این ورزش به مانند یک میدان جنگ واقعی است که هر کس که مورد اصابت قرار گرفته و رنگی شود از بازی حذف می‌شود تا یک تیم کاملاً تیم دیگر را حذف کند. این تنها یکی از ۱۰۰‌ها سناریوی تعریف شده این ورزش است و یا حتی خود شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود یک سناریو تعریف کنید. از این ورزش به دلیل هیجان زیاد آن به عنوان دومین ورزش مهیج جهان یا شطرنج زنده به دلیل فکری بون آن یاد می‌شود.
پینت بال ورزش گروهی در قالب دو تیم حریف است كه با تفكر و تدبیر برای تسخیركردن پرچم تیم مقابل، به روش اختفا، جستجو، و نهایتا بدست آوردن پـرچم رقیـب است. پینت بال را میتوان حداقل دو نفره و حداكثر با دو تیم چهل نفره بازی كرد. ورزش پینت بال به جهت بهره گیری از قوانین ایمنی بسیار بالا، ورزشی امن محسوب می شود. به ادعای صاحب نظران صنعت پینت بال ، این ورزش اخیراً در جهان به عنوان چهارمین ورزش پُر تحرک محسوب می شود.
پینت بال در ایران از سال 1380 در سالن پینت بال مجموعه ورزشی انقلاب بنا نهاده شد. این مكان بزرگ ترین زمین سر پوشیده در جهان است و با داشتن رودخانه، غارها، پله هاى چوبى، سنگرها و كف ماسه اى زمین مسابقه، شما را كاملاً در فضاى فیلم هاى اكشن و بازی های کامپیوتری فرو مى برد.

پینت بال کرج چمران

پینت بال کرج گوهردشت

پینت بال مهرشهر کرج

پینت بال فسفر

باشگاه پینت بال فسفر با داشتن سالها  تجربه در زمینه ارائه خدمات بازی های پینت بال در استان البرز با داشتن کادری مجرب و کار آمد که تخصص اصلی آنها پینت بال است و در همین زمینه نیز مقاماتی کسب کرده اند و میتوانند بهترین آموزش را در حین بازی پینت بال به شما ارائه دهند و ضمن بازی و سرگرمی قوانین پینت بال را بر اساس استادارد های جهانی به شما آموزش دهند جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.
  کرج،بلوار ارم،بلوار آزادی،بلوار نور،میدان پلیس،بلوار ایمان،باشگاه پینت‌بال فسفر
 
 09022010020

باشگاه پینت بال فسفر کرج

بهترین باشگاه پینت بال 

با یك جست و جو در اینترنت می توانید باشگاه ها و مكان هایی كه پینت بال را دارند پیدا كنید ولی به طور مطمئن مجموعه ورزشی انقلاب این ورزش و بازی را در سانس های مختلف ارائه می دهد. ورزش پینت بال در ایران با رشد خوب و سریعی روبه رو شده‌است و تقریبا در تمام نقاط ایران باشگاه‌های پینت بال وجود دارند .
البته انجمنی هم به نام پینت بال به ثبت رسیده كه كلیه اطلاعاتی كه شما خواهان آن هستید را در اختیارتان می گذارد. به جای كافه نشستن یا خانه یكدیگر رفتن یك بار هم كاری خارج از روال زندگی روزانه انجام دهید و تا مدتی با هیجان بازی زندگی كنید.

بهترین باشگاه پینت بال کرج

باشگاه پینت بال فسفر 

باشگاه پینت بال فسفر جز بهترین باشگاه های پینت بال در کرج می باشد که روزانه پذیرای تعداد بیشماری از شهروندان عزیز برای بازی و استفاده از تجهیزات بازی پینت بال و لذت بردن از این باشگاه می باشد.